Agjencia Zhurnal.mk.

Kida paralajmëron këngën e re

Artistja shqiptare, Kida siç duket ka gati këngën e re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram.

 

“Këngët e reja po vijnë”, shkroi ajo.

Detaje të tjera sa i përket këtij projekti muzikor nuk ka ndarë artistja.

Ndryshe projekti i saj i fundit ishte në bashkëpunim me artistin Butrint Imeri dhe titullohet “AM/PM”.

Related posts

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

VIP-at nuk janë të paprekshëm dhe ky rrëfim i Chiara Ferragni-t rreth shëndetit mendor do t’ju bindë të kërkoni ndihmë

D V

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More