Agjencia Zhurnal.mk.

Kida ndan foto atraktive nga prapaskenat e “Dale”

Këngëtarja po ndan imazhe plot stil në rrjete sociale.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë është rikthyer qëndrimi i saj në Los Anxhelos.

Ajo së shpejti po sjell bashkëpunimin e saj të ri me dy nga artistët më njohur shqiptar, Ledri Vula dhe Butrint Imerin.

Kënga titullohet “Dale” dhe ajo vjen në platforma digjitale me datën 3 korrik, kështu ka bërë të ditur këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Kida në fotot e publikuara u shfaq plot stil e veshur me rroba plot stil ngjyrë blu, të cilat theksonin linjat trupore për të cilat punon në palestër.

Related posts

Nuk u shfaq në asnjë koncert, Enca u tregon fansave arsyen e anulimit të mbrëmjeve muzikore

D V

Adrola Dushi rrëfen si ia shpjegoi djalit shkurorëzimin dhe çfarë kriteresh duhet të plotësojë partneri i ardhshëm

D V

Rita Ora tregon sensin e saj të modës në një fustan të zi elegant, ndërsa del për darkë në Londër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More