Agjencia Zhurnal.mk.

Kida befason sërish, ndryshon ngjyrën e flokëve

Këngëtarja njihet për ndryshimet e shpeshta në dukje që bën.

 

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se tashmë ka ndryshuar ngjyrën e flokëve përsëri.

Ajo lajmin e dha përmes një postimi në Instastory, ku edhe u shfaq e veshur me rroba ngjyrë të bardhë dhe me thuajse me fare pak grim, duke pozuar për kamerën.

Kida tani nga bjonde ka zgjedhur të lyejë flokët në ngjyrë të verdhë apo limoni.

Këngëtarja e dashur për publikun sigurisht se dukej me shumë stil dhe në formë të shkëlqyer gjatë paraqitjes.

Related posts

Rina Balaj: Industria muzikore nuk është e vështirë, por e ndyrë

D V

Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e ri “Karma”

D V

Sunny Hill, pushimet dhe klipi i mundshëm në Shqipëri – komenti i Dua Lipës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More