Agjencia Zhurnal.mk.

Kiara Tito shkëlqen në fotosesionin e ri

Moderatorja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Kiara Tito është prej personazheve më të komentuara në media rozë aktualisht.

Pjesëmarrja e saj në BBVA dhe romanca me fituesin e këtij formati, këngëtarin Luiz Ejlli e ka vënë në qendër të vëmendjes, e të cilën ajo po e shfrytëzon në mënyrën më të mirë të mundshme.

Pas daljes nga shtëpia e famshme numri I ndjekësve në llogarinë e saj të Instagramit ka ‘shpërthyer’ dhe aktualisht ajo numëron mbi 715 mijë të tillë.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Fansat të saj, prezantuesja po iu qëndron afër me postime të ndryshme dhe së fundmi me ta ka ndarë një fotosesion të ri ku ajo dukej e mrekullueshme.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Në imazhe, Kiara u pa e veshur me një xhaketë xhins nga “Louis Vuttion”, bluzë të bardhë “Miu Miu” që e kombinoi me pantallona lëkure të zi dhe një çantë “Jacquemus”.

Foto: Kiara Tito/Instagram

“Edhe 2 shotsa?”, ka shkruar Kiara në mbishkrimi që është titulli I këngës së re të Luizit që solli në bashkëpunim me Donald Veshaj.

Related posts

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V

Gold AG dhe Gjin Dona sjellin këngën e re “Mirdita”

D V