Agjencia Zhurnal.mk.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pozojnë të lumtur nga Shkodra

Ata nuk ka dyshim se momentalisht janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon, të cilën nisën romancën e tyre të dashurisë gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2.

Përkundër sfidave që kaluan, ata tani po vazdojnë të jenë të lumtur, e në çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Foto: Screenshot/Instagram

Ka qenë së fundmi prezantuesja e njohur që ka shpërndarë një fotografi përkrah fituesit të Big Brother.

Imazhi i tyre është realizuar në qytetin e Shkodrës, nga edhe vjen këngëtari 38 vjeçar.

“Te Shkodra e Luit”, ka shkruar ajo.

Të njëjtit vlen të ceket se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në natën finale të BBVA 2, gjegjësisht më 7 maj.

Ata po vazhdojnë të jenë të angazhuar në fushën e tyre, Kiara si prezantuese e blogere, ndërsa Luizi si këngëtar. 

Related posts

Rita Ora merr vëmendjen me interpretimin dhe paraqitjen e saj në eventin “Business of Fashion Voices”

D V

“Ndale kamerën, nënën…”, momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

D V

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

D V