Agjencia Zhurnal.mk.

Kiara del të shtunën pas zhurmës së madhe që është krijuar? Ja si përgjigjet mikesha e saj, Klea Huta

Aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, ka shprehur më në fund haptazi preferencat e saj për këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP”.

Kë tjetër do të mbështeste ajo, përveçs mikeshës së saj Kiara Tito? 

“Fillo lojën tani big girl”- shkroi Klea duke mbështetur nga jashtë mikeshën e saj.

A mendon se Kiara do të eleminohet këtë të shtunë? Absolutisht jo! Madje, përgjigjen e saj e jep me një video epike:

Kiara është një ndër vajzat e preferuara të publikut dhe historia me Luizin e ka vendosur në qendër të vëmendjes. Pas rrëfimit të Luizit për sëmundjen e rëndë, ata u duk sikur u afruan më tepër por ngjarjet që ndodhën në ‘Prime’ e larguan çiftin.

Kiara del të shtunën pas zhurmës së madhe që

Related posts

2 Ton publikon videoklipin e këngës “Gotat nalt”

D V

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

D V

Liam Payne dhe Kate Cassidy rikthehen sërish bashkë

D V