Agjencia Zhurnal.mk.

Khloe Kardashian shfaqet flokëkuqe për koleksionin veror të “Fabletics”

Normalisht biondja Khloe Kardashian u pa me flokë të kuqë për një fushatë pranverë/verë 2024.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians po pozonte për koleksionin e saj të tretë me kompaninë “Fabletics” të Kate Hudson.

Ajo dukej e gatshme për t’u stërvitur, teksa shfaqte figurën e saj fantastike falë stërvitjeve të përditshme të orës 6 të mëngjesit, shkruan DailyMail.

Nëna e dy fëmijëve postoi imazhet në Instagram të hënën në mëngjes, ku shkroi: “Ajo është kthyer, Khloe v 3, Fabletics”.

“Fabletics” është një markë aktive e stilit të jetesës e themeluar në vitin 2013 nga Hudson si dhe Don Ressler dhe Adam Goldenberg.

Ajo shet veshje sportive për burra dhe gra, këpucë dhe aksesorë, të quajtur zakonisht ‘veshje aktive’. /Telegrafi/

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky