Agjencia Zhurnal.mk.

Khaby Lame fiton deri në 750 mijë dollarë për një video në TikTok

Personi më i ndjekur në TikTok, Khabane “Khaby” Lame, zbuloi pagën e tij dhe sa mund të përfitojë ai për çdo postim dhe shifrat janë të mëdha.

 

22-vjeçari ka 149.5 milionë ndjekës dhe së fundmi ka kaluar Charli D’Amelio si më i ndjekuri në këtë aplikacion.

Tani, ai ka treguar se sa i pasur është bërë nga TikTok.

Khaby i tha Fortune se ai mund të fitojë deri në 750 mijë dollarë për video në TikTok, gjë që do t’i bëjë atij rreth 10 milionë dollarë nga videot e TikTok.

Related posts

Ronela Hajati nis provat e Eurovisionit në Torino të Italisë

D V

Akuzat ndaj Gjikos pas rastit të 11-vjeçares, reagon reperi

Lea Muslija

‘T’du’ vjen nga Mani, ja çka solli artisti me këtë projekt

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More