Agjencia Zhurnal.mk.

Këto janë votat e Bekim Isufit për formacionin e vitit në Superligën e Kosovës

Tanimë është publikuar edhe formacionin i vitit në Superligën e Kosovës.

Njëri nga trajnerët e parë që i ka zbuluar të gjitha votat e formacionit ka qenë Bekim Isufi.

Trajneri gjilanas i shkarkuar ditë më parë nga Ballkani ka zbuluar në Sportin Total të KTV-së edhe emrat e lojtarëve të cilët i ka votuar.

Në portë Isufi ka votuar Ardit Nikën e Prishtinës, derisa në mbrojtje Ardian Limanin, Lumbardh Dellovën, Jamal Aragon e Leonit Abazin.

Në mesfushë Isufi ka votuar për Arbnor Ramadanin e Llapit që ka pasur një vit të jashtëzakonshëm, Lorik Boshnjakun dhe Endrit Krasniqin nga Prishtina.

Ndërkohë në repartin ofensivë, Isufi ka votuar për Gerhard Prognin, Leotrim Kryeziun dhe Valmir Veliun.

/Gazeta Olle/

Related posts

Të dielën fillon llogaritja verore e kohës, nga ora 2 akrepat lëvizin në 3

Z.H

Përfundojnë pjesët e para, Drita dhe Prishtina po i shkatërrojnë Gjilanin dhe Malishevën

Redaksia

Në UT nga e dita e hënë fillon regjistrimi i studentëve të rinj për vitin akademik 2022/2023

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More