Agjencia Zhurnal.mk.

Këto janë 15 veturat më të çuditshme në botë

Gjatë historisë njerëzore, vetura ka ndikuar shumë në mënyrën se si udhëtojmë dhe jetojmë.

 

Por përgjatë asaj rruge të gjatë historike, janë shfaqur disa koncepte të pazakonta, pamja e të cilave mund t’ju mahnitë.

Në video, hidhni një vështrim në 15 veturat më të çuditshme të bëra ndonjëherë! 

Related posts

Diapazoni mbi 700 km: Po vjen vetura diellore

D V

Filloi testimi i një motoçiklete revolucionare, pritet një rekord i ri shpejtësie

D V

Lotus prezantoi modelin e fundit me një motor me benzinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More