Agjencia Zhurnal.mk.

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken për mrekulli

Orë dhe orë të kaluara para një pasqyre në një përpjekje për të drejtuar flokët “e çrregullt”, e cila rezultoi në vetëm flokë të prishur.

 

Ato u zëvendësuan me larje dhe tharje të zakonshme.

Dhe kurrë nuk dukeshin më mirë!

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken mrekullisht! 

Related posts

Kuptimi shpirtëror i eklipsit hënor të hënës së plotë me lule të majit 2022

D V

Sichuan i Kinës, panda gjigante kapet nga kamera

Z.H

A mund të shkaktojë urthi dhimbje stomaku?

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More