Agjencia Zhurnal.mk.

Kessie s`do largohet nga Barcelona në janar

Franck Kessie do vazhdojë me Barcelonën.

Shumë medie raportuan se Kessie mund të largohet nga ‘Camp Nou’.

 

Por, një gjë e tillë nuk pritet të ndodh, pasi Fabrizio Romano tregon që drejtuesit e klubit besojnë që do vazhdojnë bashkëpunimin.

Si Barcelona ashtu edhe Franck Kessie janë të sigurt se ai nuk do të largohet në janar. Ai tani po përshtatet me idetë e reja, sistemin, ligën dhe është i fokusuar vetëm te Barça.

Kessie nënshkroi një marrëveshje katërvjeçare me ‘Blaugrana’ në korrik.

Related posts

Curry i del në mbrojtje Grinerit: Është një ditë jo e mirë për sportin tonë

Lea Muslija

Sot zhvillohen edhe dy ndeshjet tjera kthyese çerekfinale në Ligën e Kampionëve

D V

Interi i bën presion Chelseat për lirimin e Lukakut në huazim  

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More