Agjencia Zhurnal.mk.

Kështu duket miniera ilegale e “Bitcoinit” në Shkup

Shkup, 16 nëntor – Gjatë ditës së sotme zyrtarët policorë kishin një aksion në Qendrën Tregtare të Qytetit në Shkup.

 

Aksioni kishte të bëjë me prodhimin ilegal të kriptovulave duke vjedhur rrymën elektrike, ndërkaq policia pa hyrë në hapësirat e bodrumi u largua nga vendi i ngjarjes.

Gazetarët i gjetën minierat e kriptovilave që ishin prodhuar me përdorim ilegal të rrymës.

Më poshtë e keni videon e hapësirave të minierës së kriptovialve.

Related posts

Vaksinim ose PCR test negativ, Sindikatat i dalin në mbrojtje punonjësve, pritet dhe përgjigja nga Qeveria

Z H

Gjykata e Apelit hedh poshtë ankesat e Boki 13 dhe Katica Janevës

Z H

Infektohen me coronavirus disa nxënës në shkollat e Strumicës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More