Agjencia Zhurnal.mk.

Kërkim në Sveti Nikollë, gjendet droga, arrestohet një tregtar

Me datë 23.10.2023, zyrtarët policorë të Drejtorisë për Punësim (DPB) Sveti Nikollë ia kanë privuar nga liria L.B. (34) nga Sveti Nikole.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në Sveti Nikollë, të kryer me urdhër të gjykatës, është gjetur edhe marihuanë dhe një peshore digjitale, njoftojnë nga MPB-ja.

Për rastin është njoftuar prokurori publik, i cili pas dokumentimit të plotë të tij, kundër personit do të ngritë kallëzim përkatës penal.

Related posts

Policia parandaloi transport ndërkombëtar të drogës

Xh M

Arrestohet i riu nga Shkupi, dyshohet se ka djegur veturën në Qendër

Xh M

Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Xh M