Agjencia Zhurnal.mk.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa feston ditëlindjen, nuk mungon urimi babait të saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot feston ditëlindjen.

Ylli botëror, feston ditëlindjen e 28-të.

Një urim special ajo mori edhe nga babai i saj, Dugagjin Lipa, i cili gjithashtu është menaxher i saj në shumicën e gjërave.

Ai ka postuar fotografi me yllin duke shkruar: Urime ditëlindjen dashuria ime. Vazhdo të shkëlqesh dhe kurrë mos ndalo të jesh e mrekullueshme. Të dua’.

Dua sot është njëra ndër artistet më të dëgjuara në botë duke bërë krenarë gjithë shqiptarët.

Related posts

Taylor Swift shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista “Time”

D V

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

D V

Madison Beer duket shumë tërheqëse me një fustan të shkurtë, në festën e “ELLE’s Women in Hollywood”

D V