Agjencia Zhurnal.mk.

Kënga e re e Rita Orës, e treta në Mbretërinë e Bashkuar

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka publikuar javën e kaluar këngën e saj më të re.

 

“You For Me” mban titullin kënga e saj e re, e cila vjen në bashkëpunim me DJ-in e famshëm britanik, Sigala.

Aktualisht, ky projekt muzikor është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio me tekst, gjersa në pak ditë pritet të publikohet edhe klipi, i cili do të jetë mjaft veror.

Me t’u publikuar, “You For Me” ka shënuar menjëherë një sukses të jashtëzakonshëm, duke ngjallur interesim të madh te fansat e këngëtares.

Për momentin, kjo këngë renditet e treta në top listën zyrtare të këngëve të reja më të dëgjuara në Mbretërinë e Bashkuar, nga platforma Spotify.

Foto: Rita Ora/InstaStory

Ka qenë vet këngëtarja shqiptare ajo e cila ka publikuar në InstaStory një imazh të këtij suksese, duke treguar kështu mirënjohjen për të gjithë ata që po dëgjojnë këngën e saj të re.

Ora përndryshe ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga xhirimet e klipit, i cili do të jetë me skena verore dhe Rita do të vijë me një paraqitje mjaft atraktive në të. 

Related posts

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

D V

Charlotte dhe Louis duhet të gjejnë nga një punë, pse princi George është i përjashtuar nga ky rregull?

D V

Fansat çuditen me fustanin e gjumit të Kim Kardashian

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More