Agjencia Zhurnal.mk.

Kejvina Kthella vjen joshëse dhe provokuese në imazhet e reja në bikini

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Modelja nga Shqipëria sjell vazhdimisht imazhe të cilat zgjojnë kureshtjen e ndjekësve të saj, ndërsa ajo nuk i lë anash provokimet.

Imazhe të reja provokuese modelja ka ndarë edhe sot (e hënë) teksa po shijonte rrezet e diellit në një jaht luksoz.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Kejvina u paraqit e veshur vetëm në bikini, ndërsa në njërin nga pozat shihet e shtrirë teksa vëmendjen marrin linjat e saj atraktive të trupit.

Nuk munguan as mijëra pëlqime dhe komplimente të ndryshme nga ana e fansave të saj në hapësirën e komenteve brenda pak minutash.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Ndryshe, Kejvina mbetet imazh i markave të ndryshme për të cilat ka realizuar së fundmi edhe fotosesion.

Ndërsa, ndonëse famën më të madhe e mori nga paraqitja në emisionin “Xing me Ermalin”, Kejvinën ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv. 

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky