Agjencia Zhurnal.mk.

Kejvina Kthella duket tërheqëse në fustan elegant

Kejvina Kthella është padyshim një prej modeleve më të njohura shqiptare.

 

Bukuroshja bionde krahas angazhimeve një përkushtim të madh e ka edhe ndaj rrjeteve sociale.

Me një numër prej mbi 800 mijë ndjekësve në Instagram, Kejvina sjell herë pas here imazhe që komentohen e marrin çdo herë vëmendje.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Edhe në disa foto të radhës, modelja u kujdes që të shfaqte elegancën dhe sensualitetin e saj teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Modelja nga Shqipëria ka pozuar në imazhet e fundit e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të kaltër që ia vinte në pah format joshëse të trupit.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Dukja e 27-vjeçares u kompletua me një makijazh të theksuar, çantë të voglën gri me shkëlqim dhe aksesor ari.

Related posts

Vjen klipi i këngës “Qika” nga 2 Ton

D V

Kylie Jenner zbulon emrin e djalit disa ditë pas lindjes së tij: Wolf Webster

D V

Adrola dhe Xhesika ndjekin sërish njëra-tjetrën në rrjetet sociale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More