Agjencia Zhurnal.mk.

Keith me dedikim dashurie për Adrianën: Gjithçka që dua për Krishtlindje je ti

Deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi ka dy vite që kur po shijon lidhjen e dashuriës me me futbollistin Keith Groeneveld.

 

Dyshja janë tejet të komentuar për romancën e tyre, ndërsa në anën tjërë ata nuk hezitojnë që herë pas here të bëjnë dedikime dashurie për njëri-tjetrin.

Një të tillë së fundmi e ka bërë futbollisti, teksa postoi një fotografi përkrah aktores së njohur shqiptare.

Foto: Keith Groeneveld

Çifti shihen elegant dhe të veshur me shumë stil, derisa Adriana shihet e ulur në prehrin e futbollistit.

“Gjithçka që dua për Krishtlindje je ti”, ka shkruar Keith në dedikimin e tij për aktoren.

Adriana përndryshe para pak kohe iu nënshtrua operimit për largimin e tumorit në tru.

Ajo njoftoi se pas nëntë vitesh i ishte rikthyer tumori dhe se i duhej t’i nënshtrohej kësaj ndërhyrjeje, e cila rezultojë e suksesshme dhe tashmë aktorja është duke u rikuperuar, madje ajo edhe iu është rikthyer seancave në Kuvendin e Kosovës. 

Related posts

Rihanna – këngëtarja dhe sipërmarrësja miliardere, historia e saj është një përzierje e fatit dhe këmbënguljes

D V

Gold AG i nënshtrohet procedurave për heqjen e tatuazheve me laser

D V

Genta Ismajli sjell pamje nga festa e “Baby Shower”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More