Agjencia Zhurnal.mk.

Keith i dashuruar marrëzisht, poston këtë foto të Adrianës

Keith dhe Adriana tanimë janë një çift i njohur.

 

Aktorja dhe deputetja kosovare ka një vit që ka konfirmuar lidhjen me futbollistin e Ferronikelit,
Keith Owen Groeneveld, romancë e cila po iu ecën mjaft mirë.

Pavarësisht kritikave e paragjykimeve Adriana dhe Keith nuk ndalën së treguari publikisht dashurinë ndaj njëri-tjetrit.

Dyshja simpatike shpesh bëjnë dedikime, foto e video të ndryshme që më pas i ndajnë me ndjekësit e tyre në instagram.

Është Adriana ajo e cila sot ka postuar disa foto të bukura nga përditshmëria, ku as Keith nuk hezitoi t’ia shpërndajë në instastoryn e tij duke i shoqëruar me një emoji zemër.

Related posts

Kate Middleton shihet e lumtur teksa luan tenis së bashku me fituesen e “US Open”, Emma Raducanu

D V

Gjira: Meshkujt që tradhtojnë nuk i duhen një femrës në jetë

D V

Grimeri i Kim Kardashian tregon trendet kryesore të bukurisë këtë vjeshtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More