Agjencia Zhurnal.mk.

“Kë sheh në finale të Big Brother?”, Olta Gixhari analizon banorët e këtij edicioni dhe lojën e tyre

Olta Gixhari ka qenë e ftuar së fundmi në “Big Brother Radio”, ku ka folur për dinamikat në shtëpi.

Aktorja shqiptare u shpreh për gjithçka rreth BBV, analizoi banorët dhe situatat, teksa tregoi ndjesitë e saj gjatë pritjes së ëmbël.

E pyetur lidhur me finalistët e “BBV3”, Olta ka zbuluar emrat që ajo sheh në finale.

Olta Gixhari

“Mendoj Meritonin për shkak të kauzës që ka. Uroj që kur të vijë ai moment, mos të dalë të shkojë pas të dashurës së tij”, tha ajo fillimisht.

Bukuroshja shtoi: “Shoh në finale Julin padiskutim, Heidin, Romeo si një përfaqësues i denjë i djalit të mirë. Jam mes Jetmirit dhe Françeskës“.

Olta Gixhari

Lidhur me Eglën, fati i të cilës në Big Brother ende nuk dihet, Olta tha: “E marr të mirëqenë që Egla nuk hyn, nëse rihyn mendoj se do e fitojë pastaj”.

Gixhari theksojmë se ka qenë një nga personazhet më të forta të edicionit të dytë të BBVA. 

Olta Gixhari

Related posts

Miss Venezuela vdes pas një operacioni rutinë në fytyrë

Xh M

Gazetarja e njohur: Kam fjetur me shokun e ngushtë në një dhomë, kur shkonim me pushime

D V

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy