Agjencia Zhurnal.mk.

Katër shenjat që do shkëlqejnë në dashuri këtë Javë!

Kush janë shenjat e horoskopit që janë të puthur nga fati këtë javë

 

1-Akrepi Kush ka thënë që dashuri bëhet vetëm në errësirë. Për ty të bësh dashuri më drita ndezur është tepër eksituese.

2- Bricjapi Të dëgjoni fjalë dashurie që ju pëshpëritin në vesh teksa jeni në krevat me partnerin tuaj ju çmend.

3- Shigjetar Nuk do rrini në qetësi as poshtë çarçafit dhe partneri do argëtohet duke ju dëgjuar.

4-Gaforrja Mënyrat tuaja të ëmbla dhe të buta do të bindin dikë që të plotësojë dëshirën tuaj të ndaluar.

Related posts

Uthulla është sekreti për peshqirë të butë e të bardhë

D V

Lule në një ëndërr: Çfarë do të thotë një trëndafil dhe çfarë do të thonë një jargavan, bozhure ose orkide?

D V

Këto tri shenja të zodiakut presin kthimin e dashurisë së vjetër deri në fund të viti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More