Agjencia Zhurnal.mk.

Katër gola të realizuar në miqësoren mes Istogut dhe Arbërisë

Skuadrat janë ndarë në paqe, duke barazuar 2-2, shkruan Gazeta Olle.

Vendasit e mbyllën pjesën e parë me epërsi minimale, 1-0.

Golat për Istogun i realizuan Granit Arifaj dhe Besmir Fetahu.

Për Arbërinë golat i shënuan Almedin Murati dhe Fidan Bahtiri.

Të dy klubet edicionin e ri garojnë në Ligën e Parë të Kosovës.

/Gazeta Olle/

Related posts

Instalohet sistemi automatik i ujitjes në stadiumin e Fushë Kosovës

Redaksia

45 aplikantë i nënshtrohen testit për gjyqtarë në regjionin e Prishtinës

Redaksia

Përgatitjet për zgjedhjet lokale po hynë në fazën finale

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More