Agjencia Zhurnal.mk.

Katar 2022, Mancini: Nuk u penduam shumë!

Trajneri i Italisë, Roberto Mancini ka shprehur edhe njëherë keqardhjen që skuadra e tij nuk ndodhet në Katar për Kupën e Botës.

“Fakti që nuk u penduam shumë, shpresoj që kjo të mos ndodhë më, sepse Italia duhet të jetë atje, është e vërtetë që është një Botëror i veçantë, por është gjithmonë një Kupë Bote dhe është më mirë të jesh atje”-tha ai në një reagim të bërë së fundmi në mediet italiane.

Kështu Mancini përsërit hidhërimin e tij për Botërorin që po zhvillohet në Katar, që Italia e përjeton si spektator.

Related posts

Zbulohen emrat e 20 lojtarëve që kanë shënuar më shumë penallti në këtë shekull

D V

Zyrtare: Peter Cech largohet nga Chelsea

Lea Muslija

Real Madridi prezanton fanellën bazë për edicionin 2022/23

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More