Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami për Srebrenicën: Nuk do ta harrojmë asnjëherë masakrën

Shkup, 11 korrik – Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka kujtuar gjenocidin e Srebrenicës.

 

“Nuk do ta harrojmë asnjëherë masakrën e Srebrenicës. Qoftë i përjetshëm kujtimi për viktimat!”, shkroi ai në Facebook, transmeton TV21.

Related posts

ESHS: Deri më tani janë regjistruar 1.813.153 persona në vend dhe 203.144 prej diasporës

D V

Në Kuvend ende nuk ka arritur dorëheqja e kryeministrit Zaev

Z H

Votoi Bujar Osmani (VIDEO)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More