Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami: Për një vit kemi shtruar më shumë asfaltë se të gjitha komunat tjera

Shkup, 7 nëntor – I pari i Komunës së Tetovës Bilall Kasami në emisionin “Click Plus”, TV21 ka theksuar se Komuna e Tetovës për një vit ka shtruar më shumë asfalt se të gjitha komunat tjera.

 

“Kjo bëhet fjalë vetëm për një vit, edhe përskaj problemeve me të cilat gjendet komuna ne kemi arritur që për një vit të shtrojmë më shumë rrugë me asfalt se të gjitha komunat tjera. Edhe kjo duke marr parasysh se në çfarë gjendje është komuna ne në asnjë moment nuk jemi ndalur dhe nuk do ndalemi gjatë mandatit”, ka theksuar Kasami

Related posts

Ganiu: Vazhdojmë me vendosjen e këndeve të reja për fëmijë

D V

SEFF: Përmes konceptit të ekonomisë së gjelbër drejt ekonomisë rezistente me rritje të përshpejtuar

V.E.

Shtatë kandidatë në garën për kryetar të Komunës së Strugës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More