Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami nga sheshi “Iliria”: Duke nderuar familjen Jashari, ne nderojmë vetveten

Kreu i Lëvizjes BESA, njëherit edhe kryetari i Komunës së Tetovës në takimin përmbyllës në sheshin e Tetovës, para mijëra qytetarëve, ka thënë se Tetova nga ky shesh ka nderuar familjen Jashari, dhe me këtë ka nderuar edhe vetveten.

“Duke nderuar familjen Jashari, ne nderojmë vetveten”, ka thënë Kasami nga sheshi i Tetovës në tubimin përmbyllës së fushatës zgjedhor për Këshillin Komunal në Tetovë që do të mbahen më 20 gusht.

Related posts

Osmani: Lajm i mirë, Maqedonia e Veriut do ta merr kryesimin me PBEJL për periudhën qershor 2023- qershor 2024

Z.H

Ministri Boçvarski u takua me ambasadorin kinez Xuo

D V

Ndryshim të mbi 250 ligjeve dhe 20 milion euro për digjitalizimin e institucioneve në vitin 2022

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More