Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami në kafe me banorët e Lisecit (FOTO)

Kreu i Lëvizjes BESA, njëherit kandidat për komunën e Tetovës pas tubimit në Bogovinë ka vizituar Lisecin e Malësisë së Tetovës, ku ka bashëbiseduar me banorët e këtij fshati.

 

Related posts

Kalishti u rreshtua pas Nebi Rexhepit, i pranishëm edhe Agim Nuhiu

D V

Vullnet Murseli shpalos programin për rindërtimin e teleferikut Tetovë-Kodra e Diellit

D V

Ali Ahmeti nga Tearca: Më 17 Tetor votohet për vazhdimësi dhe ardhmëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More