Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami: Jemi afër popullit turk në këto momente të vështira

Tetovë, 13 Nëntor – Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njëherit kreu i Tetovës, Bilall Kasami ka shprehur indinjatën e tij pas sulmeve të ndodhura në Stamboll ditën e sotme.

 

Në këto momente të vështira jemi pranë popullit turk dhe gjithë atyre që humbën më të dashurit e tyre gjatë këtij sulmi, shkruan mes tjerave Kasami.

Të shqetësuar rreth sulmit me bombë që ndodhi sot në Taksim të Stambollit. Në këto momente të vështira jemi pranë popullit turk dhe gjithë atyre që humbën më të dashurit e tyre gjatë këtij sulmi. Të lënduarit Allahu i shëroftë, me shpresë që aktet e tilla të mos përsëriten kurrë.

Jemi pranë popullit turk!

Të shqetësuar rreth sulmit me bombë që ndodhi sot në Taksim të Stambollit. Në këto momente të vështira jemi pranë…

Posted by Bilall Kasami on Sunday, November 13, 2022

Related posts

“Dialogu ndërmjet Qeverisë dhe biznesit është gjithnjë i sinqertë dhe i hapur”

Z.H

DPHM: Më së shumti shi në Topolçan, Krushevë dhe Prilep

D V

Kostovski: Mickoski sërish në Budapest, për të marrë udhëzime nga Gruevski

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More