Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami darkë me punonjësit e NPK Tetova

Tetovë, 1 janar – Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami në darkë me NPK Tetova

 

Na dallon vetëm puna, sepse ne jemi një familje. Për qytetin tonë, për qytetarët tanë, bashkërisht do ta ndërtojmë e zhvillojmë atë.

Faleminderit nga zemra për punëtorët që japin maksimumin që qyteti i zemrës sonë të jetë i pastër.

Darkë me punonjësit e Ndërmarrjes Publike Komunale “Tetova”- Tetovë!

Na dallon vetëm puna, sepse ne jemi një familje. Për qytetin tonë, për qytetarët tanë, bashkërisht do ta ndërtojmë e…

Posted by Bilall Kasami on Friday, December 31, 2021

Related posts

Maqedonia e V. regjistron 14 viktima dhe 490 të infektuar me koronavirus

D V

Aparatet për votim biometrik dërgohen në vendvotime

D V

Mot me vranësira të ndryshueshme, ftohtë dhe me erë, në disa vende do të bie dëborë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More