Agjencia Zhurnal.mk.

Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin”

Shkup, 12 tetor – “Besoj fuqishëm që do ta fitojmë Tetovën, besoj fuqishëm që do ta fitojmë edhe Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin.

Besoj fuqishëm që edhe në komunat tjera si: Likova,Saraji,Vrapçishti,Struga dhe Dollneni, do dalim në raundin e dytë”, është shprehur kreu i BESËS, Bilall Kasami.

Related posts

Autostrada Shkup-Bllacë – Banorët kundërshtojnë çmimin për pronat e tyre, paralajmërojnë bllokim

D V

Kompensimi për aftësinë e kufizuar, 2 nisma në Kushtetuese, MPS pret vendimin e tyre

Xh M

Pendarovski e Spasovski urojnë ditën ndërkombëtare të romëve

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More