Agjencia Zhurnal.mk.

Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Real Madridi ka konfirmuar që Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19 pas testimit të fundit të bërë nga skuadra spanjolle.

 

Benzema ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit me metodën “PCR”, ai tashmë është vetizoluar dhe është duke iu nënshtruar protokolleve anti-COVID-19.

Real Madridi konfirmoi përmes uebfaqes zyrtare që sulmuesi francez ka dalë pozitiv me virusin. Kujtojmw se vitin e kaluar, Benzema vazhdoi bashkwpunimin me Real Madridin pwr edhe dy vite të tjera.

Related posts

Guti pytete nëse do të bëhet trajner i Barcelonës – përgjigja e tij është mjaftë interesante

D V

Ramos zbulon vështirësitë personale teksa ende nuk ka debutuar me PSG-në

D V

Ditë zie në Kosovës për viktimat shqiptare nga Maqedonia e Veriut, shtyhen tri ndeshjet e javës së 15-të në BKT Superligë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More