Agjencia Zhurnal.mk.

Kapet në Kapshticë i shpallur në kërkim në Gjermani

Një 26-vjeçar shqiptar është vënë në pranga në pikën kufitare të Kapshticës. I riu shqiptar rezultonte i kërkuar nga autoritetet gjermane dhe është kapur nga policia kufitare e Kapshticës në bashkëpunim me sektorin e verifikimit të pasaportave.

 

I riu shqiptar rezulton i kërkuar me urdhër arresti europian të lëshuar nga autoritetet gjermane. Ai akuzohet për vjedhje dhe grabitje.

Related posts

Berisha: SOS!-Në Shqipëri, vendoset monizmi i plotë. Rama ka kapur të gjitha pushtetet

Z.H

Përplasja Berisha-Klosi, misteri i qeses së zezë

N E

Bilanci i viktimave dhe infektimeve gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More