Agjencia Zhurnal.mk.

Kapen të rinjtë që shpërndanin ekstazi në Tiranë, iu gjenden mbi 1 mijë pilula

Tre të rinj janë arrestuar në kryeqytet për shpërndarje ekstazie dhe një tjetër u shpall në kërkim.

Grupi ishte i përbërë nga 23-vjeçari Kejvin Vasej, Grigor Gjinarari 25 vjeç dhe një i mitur 17 vjeç.

Ata vepronin në zona të ndryshme të tiranës, kryesisht në afërsi të ish-Bllokut, unazës së re dhe ish-Stacionit të Trenit.

Nga ky operacion, që ka zgjatur për disa muaj u sekuestruan 1007 pilula ekstazie, dy automjete, dy aparate celulare si dhe dy peshore elektronike.

Related posts

Tre shqiptarë të bllokuar në Ukrainë pas anulimit të fluturimeve

D V

LSI nismë për regjistrimin e të dënuarve për krime seksuale, Xhixho: Do të monitorohen “grabitqarët” që mos të lëvizin të lirë

D V

Rama takon furnizuesit e karburanteve, qeveria pritet të ndërhyjë në administrimin e furnizimit me naftë në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More