Agjencia Zhurnal.mk.

Kapen në flagrancë dy hajdutë në Shkup

Dy hajdutë janë arrestuar pasi u kapën në flagrancë duke vjedhur në një fabrikë në Shkup. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme. Nga Policia thonë se pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet parashtresë përkatëse.

“Sot (26.11.2022) në ora 14:10, E.A(31) dhe S.A(43), të dy nga Shkupi, janë privuar nga liria nga policët e SPB-Shkup në një fabrikë në rrugën “Vladimir Polezhanovski” në Shkup. Ata janë kapur në flagrancë duke ngarkuar mallin e vjedhur në automjetin e pasagjerëve “Polo” me targa të Gostivarit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Related posts

E rrahën të bijën, prindërve nga Shkupi u merret e drejta për përkujdesje

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup, nuk ka dokumente identifikimi

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy