Agjencia Zhurnal.mk.

Kanye West viziton Meksikën me fëmijë teksa Kim shijon kohën e saj në Romë

Kanye West u pa ndërsa ai përqafohej me vajzën e tij të madhe North, tetë vjeç, në Aeroportin e Meksikës të Mërkurën.

Reperi, 44 vjeç, ishte në detyrë të babait ndërsa ishte ulur me North, djalin Saint, pesë vjeç, vajzën Chicago. tre, dhe Psalmi, dy, në një në terminal përpara fluturimit për në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail.

Kjo vjen ndërsa Kim Kardashian vendosi një shfaqje në modë në Romë ndërsa dilte të enjten me një bluzë të bardhë dhe një minifund të vogël.

Kanye, i cili thuhet se ka lëvizur me modelen Irina Shayk, 35 vjeç, shfaqi një figurë të përditshme në një bluzë të zezë dhe pantallona.

Ai dukej se i kishte dorëzuar North telefonin e tij në mënyrë që ta argëtonte ndërsa prisnin. E reja ishte veshur me një tuta sportive gri të hapur dhe kishte veshur një maskë të zezë për fytyrën nën mjekër.

Saint, ndërkohë dukej pa pushim i ftohtë me një bluzë të gjelbër dhe pantallona të kuqe, ndërsa një dado ndihmoi të kujdesej për fëmijët e tjerë.

Ndërsa Kim ka dalë në Romë së bashku me Kate Moss dhe vajzën e saj Lila, me treshen madje edhe në Vatikan të hënën.

Ndarja e vështrimeve në udhëtimin e saj në Instagram, Kim, duke pasur rrënjë armene në anën e babait të saj Robert, theksoi një ‘dhuratë nga Armenia’ për Vatikanin, e cila ishte një gjerdan prej ari dhe varëse diamanti që shfaqeshin pas xhamit.

Related posts

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

D V

Adrian Gaxha tregon trupin e tij të tonifikuar në fotografitë nga pushimet

D V

Beyonce lë pa fjalë me paraqitjen e saj në Hjuston

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!