Agjencia Zhurnal.mk.

Kanye West tregoi se nuk ka lexuar asnjëherë libër

Reperi me famë botërore, Kanye West së fundmi ka zbuluar ai nuk ka lexuar asnjë libër në jetën e tij.

Këtë e bëri të ditur në një paraqitje në podcast-in e ri të Alo Yoga Alo Mind Full, shkruan ‘Complex”.

 

Ai tregoi se nuk ka lexuar “asnjë libër” dhe e krahasoi leximin me të ngrënit e lakrave të Brukselit.

Rreth katër minutave të podcast-it, Ye komentoi një referencë që bashkë-themeluesi i Alo, Danny Harris, i bëri një libri.

“Kur thatë se nuk e kisha lexuar këtë libër, në fakt nuk kam lexuar asnjë libër,” tha ai.

Related posts

Adriana Matoshi i dedikon disa fjalë të ëmbla aktores Arjola Demiri

Redaksia

Chris Brown paditet për përdhunim, i kërkohen afro 18 milionë euro dëmshpërblim

D V

Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe kalon kohë me vajzat e tij gjashtë javë pasi u tërhoq nga aktrimi për shkak të diagnozës së afazisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More