Agjencia Zhurnal.mk.

Kanos policin në shtëpinë e tij, arrestohet një person në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një pjesëtar i saj është kanosur nga një person tjetër.

 

Sipas raportit 24-orësh, polici ka raportuar që një person ka shkuar në shtëpinë e tij në Mitrovicë dhe e ka kanosur.

Kurse pas intervenimit ky rast ka shkuar në prokurori dhe i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pastaj është dërguar në mbajtje.

“Ankuesi mashkull, pjesëtar i PK-së ka raportuar se lidhur me detyrën zyrtare i dyshuari mashkull ka shkuar në shtëpinë e ankuesit dhe e ka kanosur. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, bënë të ditur policia. 

Related posts

Gjobiten 102 hoferë në Shkup, 39 nën ndikimin e alkoolit

D V

18 vjeçari nga Gostivari dyshohet për përdhunim të një vajze minorene

Z H

Aksident në Kroaci, përmbyset një kamion me targa të Maqedonisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More