Agjencia Zhurnal.mk.

Kamçev përsëri shtrohet në spital

Shkup, 21 korrik – Biznesmeni Orce Kamçev u dërgua përsëri në Klinikën e Kardiologjisë në Shkup për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore.

 

Ai që katër muaj është në paraburgim në burgun e Shuto Orizares. Ai së pari u ankua për probleme shëndetësore në fund të muajit të kaluar, kur ai gjithashtu u trajtua në klinikë.

Related posts

Alternativa sot vendosë nëse do të jetë apo jo pjesë e Qeverisë

Z H

Zaev: Dilni dhe votoni të dielën, konfirmoni se komunat tona dhe atdheu vazhdojnë përpara

D V

Osmani formon grup pune për inkuadrimin e Maqedonisë së Veriut në programin e SHBA-së për heqjen e vizave

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More