Agjencia Zhurnal.mk.

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

Kejvina Kthella po mbyll llogarinë e saj në instagram. Këtë e ka bërë të ditur vet modelja me anë të një shkrimi në instastory teksa tregoi se do të largohet përkohësisht nga rrjetet sociale.

 

Ajo tregoi edhe arsyen pse po e merr një vendim të tillë, që ka të bëjë me gjendjen emocionale thjesht dëshiron qetësi shpirtërore dhe mendore.

“Hellou shoke e shoqe, kam vendosur te disaktivizoj profilin tim te instagramit per nje periudh pasi kam nevoj te marr pak kohe per veten time te qetsoj mendjen e shpirtin tim…E do rikthehem me gjera te mira e gjera te bukura! E di qe do ju mungoj. Por do e kaloni edhe kte. Ju duaaa”, kështu ka shkruar Kejvina.

Rikujtojmë se në muajin maj Kejvina kishte publikuar një foto krahë partnerit të saj të cilit nuk ia zbuloi fytyrën./Lajmi.net/

Related posts

“Nuk ka dhuratë më të madhe se ta jetosh jetën me personin që e do”, Elita me dedikim të veçantë për Gjikon në trevjetorin e martesës

D V

Nora Istrefi reagon për vdekjen e regjisores Berisha me një fotografi të publikuar nga fëmijëria: Shpirtin ma këpute, do të më mungosh shumë

D V

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More