Agjencia Zhurnal.mk.

“Kallash”, projekti me të cilin godet Fitta (Video)

“Kallash”, titullohet projekti më i ri i yllit të skenës shqiptare Fitta. Një këngë e bukur e ritmike e punuar me tekst nga vet Fitta kurse producent ekzekutiv Lami Koci, produksion i Extral derisa për video është kujdesur Dardha Studio.

Në këtë projekt Fitta shfaqet komplet ndryshe duke e realizuar një mini film në vetëm dy minuta e pak sekonda. Ky është një tjetër projekt mjaft i rëndësishëm në karierën e tij të cilën e ka filluar mbarë.

Ndiq videon në vazhdim:

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky