Agjencia Zhurnal.mk.

Kalishti u rreshtua pas Nebi Rexhepit, i pranishëm edhe Agim Nuhiu

Shkup, 6 tetor – Fshati Kalishtë i komunës së Vrapçishtit u rreshtua pas Nebi Rexhepit dhe kandidatit të tyre për këshilltarë në ansamblenë komunale Nevrij Ademin. Në mbështetje të Rexhepit dhe Ademit nga Sllatina prezent ishte Zv/Ministri i drejtësisë Agim Nuhiu.

 

Në fjalë rasti Ministri Nuhiu deklaroj se Bashkimi Demokratik Për Integrim në çdo komunë ka njerëz eminent siç është Nebi Rexhepi në komunën e Vrapçishtit, Nuhiu nuk la pa përmendur përbetimet e BDI-së të cilat komunën e Vrapçishtit do ta transferojnë nga një komunë e izoluar në një komunë për qytetarët.

Related posts

Fotolajm/ Diaspora e Austrisë përgatitet për të marrë pjesë në zgjedhjet e 17 tetorit

D V

Sela: 17 Tetori dita e ndryshimit

D V

Sadi Bexheti: Arsyeja pse jam kandiduar sot, janë qytetarët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More