Agjencia Zhurnal.mk.

Kaley Cuoco kërkon divorcin nga Karl Cook pas tri vitesh martesë

Kaley Cuoco ka paraqitur zyrtarisht dokumentet për t’i dhënë fund martesës së saj me Karl Cook.

 

Të dhënat e marra nga Fox News tregojnë se aktorja e “Flight Attendant”u paraqit për divorc në Gjykatën Supreme të Los Angeles të premten.

Paraqitja e saj u bë në të njëjtën ditë kur ajo dhe Cook njoftuan në një deklaratë të përbashkët vendimin e tyre për t’u ndarë pas tre vitesh martesë.

Kaley Cuoco dhe Karl Cook (Foto: Reuters)

“Pavarësisht nga dashuria dhe respekti i thellë për njëri-tjetrin, ne kemi kuptuar se rrugët tona aktuale na kanë çuar në drejtime të kundërta”, fillon deklarata. “Ne të dy kemi ndarë aq shumë nga udhëtimi ynë publikisht, kështu që ndërsa ne do të preferonim ta mbanim privat këtë aspekt të jetës sonë personale, ne donim të dilnim në të vërtetën tonë së bashku. Nuk ka zemërim apo armiqësi, përkundrazi”.

“Ne e kemi marrë këtë vendim së bashku përmes një respekti dhe konsiderate të jashtëzakonshme për njëri -tjetrin dhe kërkojmë që ju të bëni të njëjtën gjë duke kuptuar që ne nuk do të ndajmë asnjë detaj shtesë ose nuk komentojmë më tej”, përfundoi deklarata e tyre.

Kaley Cuoco dhe Karl Cook (Foto: Getty Images)

Cuoco dhe Cook filluan romancën në vitin 2016 dhe u fejuan vitin tjetër. Ata u martuan në San Diego, Kaliforni më 30 qershor 2018.

Aktorja ishte martuar më parë me Ryan Sëeeting, por martesa përfundoi në divorc pas tre vitesh.

Related posts

Kylie Jenner shfaqet e veshur me plot stil në postimin e fundit

Lea Muslija

Atdhe Xhavarina “mori femrat me radhë”, por kur e ka humbur virgjërinë ish-konkurrenti seksi i Përputhen

D V

Oriola Marashi shfaqet e veçantë në kampanjën e re të “Guess”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More