Agjencia Zhurnal.mk.

Kalevska Vançeva: Për disa ditë numri i shumicës do jetë më i qartë

Shkup, 18 nëntor – Për disa ditë numri i shumicës dhe deputetëve që do jenë pjesë e Qeverisë do jetë më i qartë, thotë në emisionin “Rruga Drejtë” në ALsat, përfaqësuesja e LSDM-së, Snezhana Kalevska Vançeva.

 

“Të presim një kohë, edhe disa ditë dhe gjërat do bëhen të qarta. Nëse shumica që kishte Qeveria të cilën e siguroi gjatë formimit të saj do të zgjerohet dhe për sa do zgjerohet”, tha Vançeva.

Related posts

Jansha: Është mirë që Bullgaria të pranojë se kanë një gjuhë të ngjashme me maqedonishten

D V

Presidentja Osmani e shpallë të mërkurën ditë zie shtetërore për viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari

D V

Analizë: Infektimet para dhe pas vaksinimit, efekti i vaksinave jo aq i kënaqshëm

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More