Agjencia Zhurnal.mk.

Ka përfunduar miqësorja në mes të Ferizajt dhe Lirisë me këtë rezultat

Vendasit kanë shënuar fitore, duke i mposhtur prizrenasit me rezultat minimal 1-0, shkruan Gazeta Olle.

Golin e vetëm në këtë ndeshje testuese e ka shënuar Albion Kurtaj në minutën e 20-të.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, personat duke marrë pjesë në sporte, njerëz në këmbë dhe bar

Ferizaj e ka filluar edicionin e ri në Ligën e Parë me barazim 0-0 ndaj Vllaznisë.

Ndërsa Liria u mposht me rezultat të thellë 3-0 nga Trepça ’89.

/Gazeta Olle/

Related posts

Taravari: Sistemi i drejtësisë është në agoni, shteti ka kapituluar para krimit dhe korrupsionit

Xh M

Zyrtare: Mark Milicaj i bashkohet skuadrës së Ligës së Parë

Redaksia

Sela: Jemi në rrugë të mirë të fitojmë gjithkund ku marrim pjesë me kandidatë të përbashkët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More