Agjencia Zhurnal.mk.

Ka përfunduar me këtë rezultat ndeshja ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovës

Të rinjtë maqedonas kanë mposhtur dardanët me rezultat minimal 1-0. shkruan Gazeta Olle.

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Petar Milloshevski” të Shkupit.

Skuadra nikoqire fitoi me një gol të shënuar në pjesën e dytë.

Testi i radhës mes këtyre dy kombëtareve do të jetë më 18 dhjetor, serish në stadiumin “Petar Milloshevski” pran FFM-s.

/Gazeta Olle/

Related posts

OEMV kërkon ndryshim të ligjit për marrdhënie pune përmes debatit

Z.H

Moraçanin: Ne nuk do të insistojmë për dorëheqjen e Zaevit, nuk ka nevojë për zgjedhje

Z.H

Starti i paqëllimshëm i Dubovës dënohet njëjtë me gjestin anti sportiv të Kushtrim Shabanit – dy lojtarët padrejtësisht marrin dënim të njëjtë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More