Agjencia Zhurnal.mk.

Ka përfunduar me këtë rezultat miqësorja Vllaznia – Gjilani

Skuadra e Superligës ka shënuar fitore me rezultat 3-1, shkruan Gazeta Olle.

Golat për të besuarit e Ismet Munishin erdhën nga debutuesi Donjet Shkodra me pas Oltion Rrapa dhe Muhamed Dubova.

Ishte kjo një ndeshje testuese pasi futbolli vendor është në pushim për shkak të ndeshjeve të kombëtareve.

“Skifterat” rikthehen më 16 tetor, ku do të përballen ndaj Ballkanit në ndeshjen derbi.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Kostadinovska – Stojçevska në konferencë të ministrave të Aleancës “Baukultur” në Davos

Xh M

Është promovuar projekti “Ditari elektronik për persona me diabet”, donacion nga Bullgaria

D V

Gashi: Uroj që viti i ri të na sjell më shumë shëndet dhe suksese

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More