Agjencia Zhurnal.mk.

Ka përfunduar me këtë rezultat miqësorja ndërmjet Drenicës dhe Kosovës U21

Ka përfunduar miqësorja në mes të Drenicës dhe Kosovës U21, e zhvilluar në stadiumin “Bajram Aliu”.

Kuqezinjtë kanë shënuar fitore minimale me rezultat 1-0 ndaj dardanëve të rinj, shkruan Gazeta Olle.

Goli i vetëm në këtë ndeshje u realizua nga Erdin Dushi në minutën e 3-të.

Kjo përballje për të përzgjedhurit e trajnerit, Michael Nees është në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen kualifikuese të Kampionatit Evropian kundër Shqipërisë U21.

/Gazeta Olle/

Related posts

Dardanet grumbullohen para dy ndeshjeve ndaj Maqedonisë së Veriut, lista me 22 futbollistet e ftuara

Redaksia

Gjykimi për “Shkallët spanjolle” vazhdoi me paraqitjen e dëshmive nga Prokuroria

Z.H

Kovaçevski: Urime dhe falënderim deputetëve që votuan për të ardhmen evropiane të shtetit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More