Agjencia Zhurnal.mk.

Ka ndërruar jetë vëllai i Nevzat Bejtës

Gostivar, 28 gusht- Sonte ka ndërruar jetë vëllau i Nevzat Bejtës. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Bejta.

 

“Vëlla pusho në paqe.

Me dhimbje të thellë njoftoj familjarët, miqt dhe shokët që vellau jonë, Gjylgjis Bejta sot ia dorëzoi shpirtin Allahut.
Varrimi i të ndjerit bëhet (nesër) E diell, pas namazit te drekës.

Zoti e mëshiroftë” ka shkruar Bejta.

Related posts

Prokuroria demanton, ende s’kanë arritur ekspertët gjermanë: Priten ditëve në vijim

Redaksia

Hetimet për fatkeqësinë në Bullgari mund të zgjasin gjashtë muaj

I Z

Rreth një orë pritet për dalje nga vendi në VK Bogorodicë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More