Agjencia Zhurnal.mk.

Ka ndërruar jetë arsimtari Nuri Rexhepi

Shkup, 31 gusht – Ka ndëruar jetë arsimtar i gjuhës frenge dhe ndihmës drejtori i shkollës fillore Liria, Nuri Rexhepi.

 

Ai kishte të kaluar dinjitoze dhe profesionale për të përparuar, zhvilluar dhe edukuar gjenerata të tëra.

Rexhepi ishte një arsimtar punëtor dhe i kujdesshëm me të gjithë.

Për vdekjen e tij, ngushëllime ka dërguar kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu. Ai shprehet se Nuri Rexhepi ka dhënë kontribut të madh në arsimin dhe kulturën shqiptare.

Related posts

I prezantohen si policë, dy vëllezërve ia vjedhin makinën në Tiranë

D V

Arrestohet juristi që plagosi Edison Begajn në Vlorë

D V

Shkup, 118 kundërvajtje në komunikacion

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More